Satnica aktivnosti na republičkom takmičenju u Nišu

Republičko takmičenje Tesla Info Kup 2015, održaće se u nedelju 10.05.2015. godine, u ETŠ "Nikola Tesla" u Nišu.

Takmičenje će se održati po sledećoj satnici:

Prijem i registracija ekipa

Svečano otvaranje

Takmičenja:

• Internet test (takmičari se raspoređuju u računarske kabinete škole)
  • Android kviz(takmičenje se odvija u kancelariji)
Napomena: Internet test i Android kviz se odvijaju istovremeno

Rad komisija na rangiranju takmičera.

Slobodno vreme za goste takmičenja koji nemaju zaduženja u radu komisija.

14:00 Isticanje privremene rang liste.
14:00 -14:30 Podnošenje eventualnih žalbi na privremenu rang listu.
14:30 -15:00 Rad komisije za žalbe

Isticanje konačne rang liste učesnika takmičenja.

Štampanje diploma i pohvala.

Proglašenje najuspešnijih učesnika takmičenja.

Organizacioni odbor Tesla Info Kupa doneo je odluku da, pored 10 prvoplasiranih timova sa svakog od četiri održana regionalna takmičenja, plasman na Republičko takmičenje za 2015. godinu ostvaruju još 10 timova, i to: po 3 tima sa novosadskog i niškog, odnosno po 2 tima sa beogradskog i kragujevačkog takmičenja. Kvota po regionima broj je određena proporcionalno broju učesnika na održanim regionalnim takmičenjima (Novi Sad i Niš po 47 timova, Beograd 42, a Kragujevac 41 tim). Lista takmičara i timova koji su se plasirali na republičko takmičenje u Nišu za 2015. godinu može se preuzeti OVDE. Detaljniji izveštaj i bilten sa održanih regionalnih takmičenja biće objavljen narednih dana.

Rezultati sa regionalnih takmičenja iz Novog Sada, Beograda, Kragujevca i Niša kao i statistka takmičenja mogu se pogledati na portalu za pregled rezultata i statistike takmičenja. Na portal se mogu prijaviti mentori i učenici sa svojim podacima za pristup koji su dobili prilikom registracije. Važno je prilikom prijave na portal izabrati nivo pristupa (mentor ili učenik), upisati podatke za autentifikaciju a zatim izborom odgovarajućih opcija (ODGOVORI NA PITANJA, RANG LISTA (ANDROID), RANG LISTA (MOODLE), KONAČNI REZULTATI, STATISTIKA TAKMIČENJA) pregledati rezultate za svako od održanih takmičenja.