Rezervni termini za testiranje

U protekla 4 dana održavanja kvalifikacija, od predviđenih 2634 učenika, testovima je pristupilo 1611. Prvog dana, takmičenje je bilo ometeno nestankom struje usled čega je odlučeno da sve škole koje su bile raspoređene za termin 25.02., ili preciznije one škole koje u tom terminu nisu uspele da pristupe testu, imaju novu mogućnost, takođe u sredu 04.03.2015. Pored ovih škola, u pomenuti termin (04.03.) raspoređene su i sledeće škole:

1. OŠ "Đura Jaksić" Turekovac
  2. OŠ "Jovan Dučić" Petrovaradin
  3. OŠ "Jovan Grčić Milenko" Beočin
  4. OŠ "Milan Rakić" Medoševac
  5. OŠ "Mitropolit Mihailo" Soko Banja
  6. OŠ "Mlada pokolenja" Kovačica
  7. OŠ "Nikola Skobaljić" Veliko Trnjane
  8. OŠ "Petefi brigada" Kula
  9. OŠ "Petefi Šandor" Novi Sad
  10. OŠ "Popinski borci" Vrnjacka banja
  11. OŠ "Rastko Nemanjić Sveti Sava" Nova Pazova
  12. OŠ "Ratko Pavlović Ćićko" Prokuplje
  13. OŠ "Sveti Sava" Rumenka
  14. +SVE ŠKOLE iz termina 25.02. koje su parcijalno ili nisu uopšte pristupile testu.

Četvrtak i petak su rezervni termini kada će moći da se takmiče svi oni koji su bili sprečeni u svom redovnom terminu.

Svi oni koji su trebali da pristupe testu u četvrtak, petak (26. i 27. 02.) ili ponedeljak (03.03.2015.), biće preraspoređeni u četvrtak 05.03.2015. godine. Na ovom LINKU može se videti spisak učenika kojima će test biti dostupan u četvrtak 05.03. Na vrhu priloženog spika nalaze se učenici koji su radili test, ali test nije predat itj. Ima status nezavršen. U tim slučajevima, na zahtev mentora izvršićemo resetovanje testa. Mentor podnosi zahtev za resetovanje ukoliko je tokom testa došlo do nekih tehničkih poteškoća usled kojih test nije mogao biti predat (prekid veze, nestanak struje, resetovanje računara i sl.)

Mole se nastavnici da svoje dopise dostavljaju na mail adrese predviđene za konkretan region umesto da mail-ove šalju na stari mail nalog.

Raspodela škola po danima vidi se i na samom kursu na kome se vrši testiranje. Takođe, po svakom okončanom danu testiranja, izbaciju se dnevni rezultati - zbirni i po školama. Dnevni rezultati su vidljivi samo članovima gupe koji su tog dana učestvovali u takmičenju.