Link ka testu za školsko takmičenje

Test koji učenici rešavaju u okviru školskih kvalifikacionih nadmetanja postavljen je na Moodle-u u okviru kursa "Školsko takmičenje 2016"

tik2014

Dežurni broj telefona na koji se možete obratiti u slučaju bilo kakvih problema ili nejasnoća tokom takmičenja, je 062-80-28-166.

Takmičari se prijavljuju na kurs za takmičenje isključivo sa dostavljenim LIČNIM korisničkim imenom i lozikom.

VAŽNO: Zbog preklapanja opštinskog takmičenja sa takmičenjem iz srodne nastavne oblasti, na zahtev velikog broja korisnika odlučeno je da se opštinska testiranja pomere sa 20.03.2016. na 03.04.2016.

Zvanično obaveštenje sa spiskom opštinskih organizatora i rasporedom škola za opštinska testiranja biće istaknuto po završetku kvalifikacija.