Prijave za Tesla Info Kup 2018

Prijave za učešće na takmičenju Tesla Info Kup 2018 godine mogu se izvršiti popunjavanjem Google forme kojoj možete pristupiti klikom na sliku u članku.

tik 2018

(https://goo.gl/forms/tdm4noPGf2CgsvtF3)

Prijave traju do petka, 16.03.2018, a školska takmičenja se će održati od 19.03. do 23.03.2018. godine.

Školska takmičenja su organizovana tokom čitave radne nedelje, da bi se svim učenicima i nastavnicima omogućilo testiranje u vreme redovne nastave.

Raspored testiranja biće napravljen i dostavljen odmah po okončanju prijava, kada će korisnicima biti dostavljeni i parametri za pristup sistemu. Do tada, takmičari mogu koristiti ranije napravljene školske naloge. Ukoliko prijavljena škola nije bila učesnik takmičenja tokom prethodnih godina, školski nalozi će biti kreirani i dostavljeni odmah po registrovanju prijave.

Regionalno takmičenje za niški region, koje je ove godine i završni nivo takmičenja, održaće se 28.04.2018.