Pristigle prve prijave za Tesla Info Kup 2014

Počele prijave škola i takmičara za ovogodišnji Tesla Info Kup. Za učešće se možete prijaviti popunjavanjem prijavnog formulara i slanjem na adresu Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

U skladu sa rečenim na konferenciji za nastavnike održanoj 22.12.2013., za svakog prijavljenog učenika-takmičara biće kreirani poimenični nalozi na Moodle vežbaonici u cilju pripreme za takmičenje. Takođe, mentor prijavljene ekipe dobija lični i još 10 dodatnih naloga za potrebe izvođenja redovne i dodatne nastave u svojoj školi.

Pristup novoj vežbaonici je moguć od momenta kada dobijete korisnička imena i šifre i moguć je do kraja takmičenja. Po završetku takmičenja zbog održavanja baze i pripreme za naredni ciklus biće ugašeni lični nalozi takmičara, ali nalozi dodeljeni školi i pridruženi mentoru ostaju aktivni i na raspolaganju.

Prijavni formular možete skinuti sa OVOG LINKA.